0 / 0

Malli on 188 cm pitkä ja hänellä on yllään koko L.

Mercury Vest Black Men

99€
99€

(-0%)

Juoksuliivi pehmustetulla etuosalla.

Väri: Black

Väri: Black

Koko

Few in stock

Kuvaus

  • 52,3 % nailonia, 41,7 % polyesteria, 6 % spandexia
  • Etupuolella lämmittävä PrimaLoft-eristys
  • Selkäosa joustavaa materiaalia liikkumisen tueksi
  • ICIW-logo edessä
  • Normaali istuvuus

Juoksuliivi pehmustetulla etuosalla. Mercury-liivi on tarkoitettu juoksemiseen ja muihin ulkotreeneihin. Edessä lämmittävä PrimaLoft-pehmuste, selkäosa täydellisen liikkuvuuden tarjoavaa joustavaa materiaalia. Edessä ICIW-logo. Pehmusteena synteettinen PrimaLoft-eristys. Normaali istuvuus. 52,3 % nailonia 41,7 % polyesteria 6 % elastaania.

Pyrimme lähettämään tilauksesi niin pian kuin mahdollista. Jos tilaat ennen klo 14 lähetämme tilauksesi samana päivänä. Muistathan että toimitusaika voi vaihdella kovan myyntisesongin aikana ja pyhäpäivinä. Kassalla näet toimituksesi hinnan ja toimitustavan jolla tilauksesi lähetetään.Webbshopin hinnat sisältävät arvonlisäveron. Toimitusmaksu lisätään tuotteen hintaan ja asiakas maksaa toimituksen. Toimituskustannukset kerrotaan tilauksen yhteydessä.Tarjoamme mahdollisuuden palauttaa 30 päivän sisällä ja vaihtaa maksutta. Palautus ilman vaihtoa uuteen tuotteeseen maksaa 5.90€. Sama kuljetusliike toimittaa palautukset kuin tilauksen.

Tekniset näkökohdat

Tekniset ominaisuudet
Tässä vaatteessa on yksi tai useampi tasku, joten voit pitää tavarat mukanasi treenin aikana. Osa taskuista on vetoketjullisia, osa avoimia. Lue tekniset tiedot saadaksesi lisätietoa juuri tästä vaatteesta.

Materiaalikoostumus: 52,3 % nailonia, 41,7 % polyesteria, 6 % spandexia Pyykki: Pese enintään 40° asteessa. Älä käytä huuhteluainetta. Ei rumpukuivausta. Pese samanväristen kanssa. Tuotenro: 12006-001

Stailaa kanssa